Kurslar ve Eğitim Programları

Yeni bir kariyer için

5580 Sayılı özel öğretim kurumları kanununun 6.maddesine şu fıkra elendi; 5580 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösteren kurumlarda, bakanlıkça belirlenen programları başarıyla tamamlayanlar aldıkları kurs bitirme belgeleriyle tamamladıkları programlara ilişkin iş yerlerinde çalışabilir ve iş yeri açabilirler. Bu durumda olan kişiler için başkaca bir meslek belgesi aranmaz.

Neden
İzmir Güzellik
Akademisi?

Profesyonel kurslarımıza her yıl Türkiye’nin her yerinden yüzlerce kişiye eğitimler veriyoruz.

Çağımızın en fazla gelişen sektörü güzellik sektörüdür. Talebin çok fazla olduğu bu alanda çalışacak birçok güzellik uzmanına ihtiyaç duyulmaktadır. Kursumuz, talebin çok fazla olduğu bu sektörde çalışacak deneyimli uzmanlar yetiştirmek, onlara aldıkları eğitimle ayrıcalıklar kazandırarak meslek hayatına bir adım önden başlamalarını sağlamak için kurulmuştur.

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİN
Profesyonel Kadro

Kaliteli ve Profesyonel Eğitmen Kadromuzla aldığınız her eğitimin iş hayatınızda katkısını fazlasıyla göreceğinize olan inancımızla birlikte, sizleri daha donanımla geliştirmek için her daim yanınızdayız...

Uluslararası Sertifika

Bugünün ve geleceğin hep trendi olacak GÜZELLİK konusunda tüm dünyada geçerli sertifikanız ve aldığınız eğitim ile siz de çağımızın en hızlı gelişen sektörü olan güzellik sektöründe aranan bir profesyonel olacaksınız.

İş Garantili

İzmir Güzellik Akademisi ile aldığınız eğitimin sonrasında, çevremizde bu sektörde uzman yetkin personel arayan firmalarla buluşturma gibi bir imkanımızı sizlere sunuyoruz. Böylelikle aldığınız eğitimin hemen farkı yansıyor.